Novinky

Novinky - Užijte si léto plné senzačních akcí v OC Centro Zlín!

Užijte si léto plné senzačních akcí v OC Centro Zlín!

V červenci se obchodní centrum Centro Zlín promění v pulsující epicentrum zábavy a zážitků! Připravte se na pestrou paletu akcí, které okouzlí návštěvníky všech věkových kategorií. Ať už jste nadšeným fanouškem živé hudby nebo hledáte dobrodružství pro celou rodinu, v našem obchodním centru si každý přijde na své. Připojte se k nám a prožijte nezapomenutelné chvíle plné radosti a skvělé akce!

13. 7. (od 9 do 18 h)
Na sobotu 13. července jsme si pro vás, spolu s naším partnerem Motopark, připravili den plný aktivit pro děti, ale i testování motocyklů pro dospělé! Pro děti bude v tento den připraven skákací hrad, dětský motocykl Yamaha a Honda, dětská čtyřkolka, odrážedla, slalom, malování motorek dle předlohy, focení na motocyklech, soutěže o drobnosti a mnohem více! Dospěláci si zase mohou otestovat nádherné motocykly, ke kterým se člověk jen tak běžně nedostane. Registrace bude probíhat přes rezervační systém, podmínkou je platný řidičský průkaz, motooblečení a složená kauce. Výjezd pak probíhá pod vedením školeného vodiče, vše s ohledem na bezpečnostní předpisy. Atrakci naleznete před obchodním centrem v prostoru parkoviště.

19. 7. (od 16 h)
V pátek 19. července nám v prostorách obchodního centra od 16 hodin zahraje Pavel Procházka Band v rámci tzv. "Odpoledního jazzování". Tato akce se uskuteční coby součást 25. ročníku CZ&SK HELLO JAZZ WEEKENDU. Pavel Procházka poskládá svůj Band z muzikantů z Hradiště a Zlína a obstarají muzicírování, na které jen tak nezapomenete! Více se můžete dozvědět na oficiálních webových stránkách festivalu.

Užijte si léto plné senzačních akcí v OC Centro Zlín!

Newsletter

Informace o novinkách, slevách a akcích v Centro Zlín přímo do vašeho e-mailu.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Další novinky