Novinky

Novinky - Jak proběhl Den dětí v OC Centro Zlín?

Jak proběhl Den dětí v OC Centro Zlín?

OC Centro Zlín se 1. června proměnilo v dětský ráj, kde se to hemžilo smíchem, radostí a energií. Den dětí byl letos obzvláště výjimečný díky jedné speciální atrakci: pumptrackové dráze.

Pumptrack, který dokáže proměnit každé dítě v malého akrobata na kole či koloběžce, byl po celý den v obležení. Děti všech věkových kategorií, od nejmenších začátečníků po ostřílené mladé sportovce, si mohly vyzkoušet své dovednosti a užít si nekonečnou jízdu plnou vzrušení. Svištěly zatáčkami a s každým kolečkem se jejich nadšení jen stupňovalo. Kromě pumptracku čekala na děti řada dalších aktivit, ovšem pumptrack byl bezesporu hlavním lákadlem dne, který přitahoval děti jako magnet.

Rodiče, ti trpěliví a obdivující diváci, sledovali své ratolesti s úsměvem a pocitem hrdosti. Společné zážitky tak stmelily rodiny a poskytly jim vzácné chvíle společné zábavy.

Organizátoři si dali záležet, aby byl celý den perfektní. Bezpečnostní opatření byla na vysoké úrovni a profesionální instruktoři byli vždy po ruce, aby dětem pomohli a poradili.

Den dětí v OC Centro Zlín tak nebyl jen o zábavě, ale také o radosti z pohybu, objevování nových dovedností a o přátelství, která vznikla na dráze i mimo ni. Pumptrack se stal symbolickým srdcem celé akce, kde byla každá jízda malým dobrodružstvím.

Letošní Den dětí v OC Centro Zlín se tak zapíše do paměti nejen malým návštěvníkům, ale i jejich rodičům jako den plný smíchu, adrenalinu a nezapomenutelných zážitků.

Jak proběhl Den dětí v OC Centro Zlín?

Newsletter

Informace o novinkách, slevách a akcích v Centro Zlín přímo do vašeho e-mailu.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Další novinky