Akce

Akce - Růžový říjen v prodejně Lindex je tu!

Růžový říjen v prodejně Lindex je tu!

do 31.10.

Společnost Lindex spolupracuje s kampaní Růžová stužka již mnoho let. Jedná se o kampaň, která každoročně spojuje zákazníky a zaměstnance oděvní společnosti za účelem podpory projektů v boji proti rakovině. Společnost Lindex letos navrhla kolekci pohodlného oblečení, včetně ladících outfitů pro maminky a děti. 10 % ze zisku z prodeje této kolekce za říjen poputuje na podporu projektů v boji proti rakovině.

Kolekci Pink tvoří pastelově růžové pohodlné oblečení vyrobené z luxusního sametu, froté a plyše, a i heboučkého buklé. Součástí kolekce jsou ladící kousky pro maminky a děti, které vás v zimních měsících krásně zahřejí. V říjnu věnuje Lindex 10 % zisku z prodeje této kolekce na podporu projektů v boji proti rakovině.
Během růžového měsíce klade oděvní společnost důraz na vzdělávání o významu pravidelného samovyšetření prsů. Na stránkách lindex.com naleznete průvodce, jak se správně prohlédnout sama doma.
Společnost Lindex se do kampaně Růžová stužka zapojila již na začátku roku 2003 a společně se svými zákazníky vybrala již přes 16 milionů eur na podporu různých projektů v boji proti rakovině.

V České republice veškerý zisk z prodeje Růžové stužky, 10% z prodeje Růžové kolekce, 10% z prodeje v rámci akce  Růžové dny 11.10.-13.10., a veškerý zisk z akce Zaokrouhlování nákupů, poputuje na organizaci Aliance žen s rakovinou prsu a její projekt Bellis – mladé pacientky.

Růžový říjen v prodejně Lindex je tu!

Další akce

Newsletter

Informace o novinkách, slevách a akcích v Centro Zlín přímo do vašeho e-mailu.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb.
Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním.

Další informace