Akce

Akce - Nabídka kadeřnictví KLIER

Nabídka kadeřnictví KLIER

Produkty pro péči o vlasy v létě - Soleil od Kérastase.

https://shop.klier.cz/index.php?route=product/search&search=soleil

SOLEIL BAIN APRÈS-SOLEIL
ŠAMPON S OCHRANNÝM UV FILTREM PRO BARVENÉ VLASY

Šamponová lázeň pro vlasy, které byly vystavené slunci, obsahuje kokosovou vodu a šetrně z vlasů odstraňuje zbytky chlóru, soli a písku, a zbavuje tak vlasy jejich vysoušecích účinků.

Na mokrých vlasech napěňte průhledný gel, který vlasovou pokožku i délky umyje a dodá jim intenzivní chladivý a hydratační účinek. Vlasy jsou hydratované napříč délkami, pro okamžité dosažení svěžích, zářivých a hladkých kadeří. Jeho vůně dlouho přetrvává, zářivým vlasům tak propůjčuje dlouhodobou lehkou letní vůni jasmínu a tuberózy.

Vlastnosti:

 • chrání vlasy před sluncem
 • zbavuje vlasy zbytků soli, chlóru a písku
 • zanechává vlasy jemné a lesklé
 • hydratuje vlasy

Jak používat:

Šamponovou lázeň aplikujte na mokré vlasy, které byly vystavené slunci, jemně masírujte. Důkladně opláchněte. Vlasy umyjte šamponovou lázní dvakrát, pokračujte nanesením masky Masque Après-Soleil.

SOLEIL MASQUE APRÈS-SOLEIL
PEČUJÍCÍ MASKA S UV FILTREM 

Tato hloubkově regenerační maska, obohacená o kokosovou vodu, dodává hydrataci vlasům po intenzivním pobytu na slunci, zatíženým zbytky písku a soli. Uhlazuje vlasové vlákno pro rovnoměrný dotek od kořínků po konečky.

Jeho jedinečná textura třpytivého gelu přináší okamžitý chladivý efekt a je dostatečně lehká, aby nezatížila ani ty nejjemnější vlasy. Propůjčuje jim lehkou letní květinovou vůni jasmínových tónů a smyslné prosluněné tuberózy pro zářivé a provoněné vlasy od rána do večera.

Vlastnosti:

 • regeneruje vlasová vlákna od kořínků až po konečky
 • dodává vlasům lehkou výživu bez pocitu zatížení
 • pomáhá ihned zklidňovat citlivou pokožku hlavy
 • hydratuje vlasy

Jak používat:

Aplikujte jako druhý krok na umyté vlasy. Množství o velikosti mince aplikujte do délek a konců, vynechte oblast kořínků. Nechte působit 5 minut na jemných vlasech a až 10 minut na drsných vlasech. Důkladně opláchněte.

SOLEIL HUILE SIRÈNE
HYDRATAČNÍ DVOUGÁZOVÁ OLEJOVÁ MLHA 

Dvoufázový sprej. Tato neodolatelná bezoplachová lehká péče definuje a zvýrazňuje přirozené plážové vlny. Hydratační látky, obohacené o vitamín E z oleje babassu, se rychle vstřebávají do vlasů a dodávají jim okamžitou hebkost na dotek.

Vlastnosti:

 • vytváří jemné přirozené plážové vlny
 • chrání vlasy před UV zářením
 • hydratuje vlasy

Jak používat:

Důkladně protřepte, aby se obě fáze složení důkladně promíchaly. Aplikujte na vlasy a neoplachujte.

SOLEIL CRÈME UV SUBLIME
OCHRANNÝ KRÉM S UV FILTREM PRO NAMÁHANÉ VLASY 

Bezoplachový hydratační krém se smyslnou vůní obohacený o vitamín E. Předchází vysušení a krotí krepatění po dobu 24 hodin pro hedvábně hladký finiš. Díky ultra lehké textuře ho lze opakovaně použít na suché či mokré vlasy.

Smyslná vůně jasmínu ve spojení s prosluněnými tóny tuberózy vytváří návykovou vůni, jako letní parfém. Vlasy jsou hedvábně lesklé dokonce i během nejaktivnějších letních dnů.

Vlastnosti:

 • vyživuje vlasová vlákna
 • zabraňuje krepatění
 • působí jako prevence proti lámání

Jak používat:

Před nebo po pobytu na slunci aplikujte množství o velikosti hrášku na suché nebo ručníkem vysušené vlasy. Neoplachujte, vlasy upravte dle přání.

Nabídka kadeřnictví KLIER

Newsletter

Informace o novinkách, slevách a akcích v Centro Zlín přímo do vašeho e-mailu.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Další akce