MAPA CENTRA

 

Akce

St, 6. 2. 2019 - Čt, 14. 2. 2019

Valentýnská soutěž

SOUTĚŽ o nákup 1+1 v hodnotě 1 000 Kč, čili 2 000 Kč!  

Oslavte Valentýn s tím, na kom vám nejvíc záleží. Třeba nákupem, a třeba nákupem zadarmo!

Soutěž je již ukončena.

 

Udělejte radost sobě i své nejbližší osobě, soutěžte, vyhrajte a přijďte to k nám pak rozfofrovat spolu! 

 

Valentýnská soutěž 2019 - pravidla

 

Pořadatelem této Valentýnské soutěže, která se uskuteční ve dnech 11. - 14. 2. 2019 na facebookové stránce Centro Zlín (dále jen soutěž), je společnost Centro Zlín a.s. (dále jen pořadatel). Společnost Facebook se na soutěži nijak nepodílí.

Soutěžícím se stává každý uživatel Facebooku, kteří vloží komentář na facebookové stránce Centro Zlín pod konkrétní příspěvek o soutěži, pokud je komentářem odpověď na soutěžní otázku. Výhrou jsou dvě dárkové poukázky v hodnotě 1 000 Kč (dohromady 2 000 Kč) na nákup v prodejnách OC Centro Zlín. Výhra připadne soutěžícímu, který bude náhodně vybrán z komentujících. Výherce oznámí pořadatel 14. 2. 2019 v 18.00, kdy bude soutěž ukončena. Výherce sám kontaktuje pořadatele facebookovou zprávou ohledně převzetí výhry.

Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv ukončit, změnit pravidla nebo vyřadit ze soutěže jakéhokoliv uživatele a to bez udání důvodu. Výhra v soutěži není vymahatelná. Pokud si výherce z jakéhokoliv důvodu nepřevezme výhru, nevzniká mu žádné právo na náhradní finanční plnění či jinou náhradu.