MAPA CENTRA

 

Xiaomi

Xiaomi

Kategorie: Elektro & hry

Telefony a příslušenství značky Xiaomi

Na prodejním stánku Mi Zone naleznete veškerou nabídku telefonů a příslušenství značky Xiaomi pocházející z oficiální distribuce, jenž si můžete přímo vyzkoušet a následně zakoupit. Náš profesionální a odborný tým Vám rád zodpoví veškeré Vaše dotazy a pomůže Vám s výběrem vhodného produktu. Kromě toho také můžete využít nabídku našich služeb, jako například:

• Xiaomi Care – při zakoupení služby Xiaomi Care získáte několik výhod, kterých jistě s radostí využijete. Jedná se o 20% slevu na veškeré příslušenství v den zakoupení na 3 kusy libovolného příslušenství, doživotní záruka na tvrzené sklo, základní nastavení Vašeho nového telefonu či přednostní vyřízení reklamace.

• Allianz Assistance – možnost pojištění mobilního telefonu, které se vztahuje na nahodilé poškození a odcizení mobilního telefonu, nebo prodloužená záruka pro mobilní telefon.

• Splátky od Home Credit – možnost získání úvěru na nový telefon. Splátky je možné zajistit přímo na prodejně, kde si prostřednictvím telefonátu vyřídíte úvěr v několika desítkách minut.

Otevírací doba: 

9 - 21


Telefon: +420 603 141 719
E-mail: mi.centrozlin@beryko.cz
Web: www.xiaomi.beryko.cz

Beryko s.r.o.

Galerie

 

Akce

 

Xiaomi:Mi Band 3 k nákupu zdarma

1. 2. 2020 - 29. 2. 2020

Haló, haló. Jedinečná nabídka - právě nyní na prodejnách Xiaomi! Při nákupu balíčku příslušenství k telefonu za pouhých 999 Kč nyní dostanete zcela zdarma chytrý náramek Mi Band 3

Více informací se dozvíte na prodejně Xiaomi. Akce platí od 1. února do odvolání.