MAPA CENTRA

Interaktivní mapa není podporována
Velká mapa

ONLINE MAGAZÍN

 

Deichmann

Kategorie: Obuv & galanterie

dámská, pánská a dětská obuv, doplňky

Otevírací doba: 

9 - 21


Telefon: 571 611 528
E-mail: service-cz@deichmann.com
Web: www.deichmann.com

DEICHMANN-OBUV s.r.o.
Londýnské náměstí 853/1, Brno
639 00 , Štýřice

IČ: 26731185

DEICHMANN nabízí módní dámskou, pánskou a dětskou obuv a doplňky pro všechny věkové kategorie v dobré kvalitě a za trvale nízké ceny. Díky tomu je největším evropským maloobchodním prodejcem obuvi s více než stoletou tradicí.

Mezi nejznámější značky dámské obuvi v prodejnách DEICHMANN patří Graceland, 5th Avenue, Catwalk a Ariane. Muži mohou vybírat mezi výrobky značky Memphis One, Gallus či AM Shoes a pro děti jsou určeny modely např. od Bobbi Shoes, Bären-Schuhe a Agaxy. Portfolio uzavírají sportovní značky Victory, Adidas, Nike, Puma či Fila.

Nezbytnou součástí nabízeného sortimentu jsou doplňky v podobě elegantních i sportovních kabelek, peněženek, šátků a dalších malých nezbytností. Samozřejmostí jsou prostředky pro péči o obuv. Paletu nabízených výrobků potom uzavírají dárkové karty.

Společnost DEICHMANN byla založena v roce 1913 v německém Essenu rodinou Deichmann, v jejímž stoprocentním vlastnictví se i nadále nachází. Na českém trhu působí DEICHMANN od roku 2003 a má zde 113 kamenných prodejen a online shop, v němž můžete pořídit mimo jiné i exkluzivní kousky, které v kamenných prodejnách nekoupíte.

 

Akce