Developer

Discovery group je předním investorem, fond manažerem a developerem komerčních nemovitostí v oblasti střední a východní Evropy. Od svého založení v roce 1997 se soustřeďuje především na český a slovenský trh. V současné době pracuje na několika významných developerských projektech o celkové rozloze více než 160 000 m2 a spravuje majetkové portfolio s více než 100 000 m2 obchodních a komerčních ploch.

„Díky odborným zkušenostem, profesionálnímu přístupu a schopnosti plnit náročné požadavky našich klientů jsme získali na realitním trhu vynikající reputaci. Tyto vlastnosti umožnily Discovery group získat, vybudovat či restrukturalizovat majetek v hodnotě více než 300 milionů euro.“ Jonathan Wilkinson, generální ředitel Discovery group.

Discovery group je zkušeným developerem, manažerem a investorem především v oblasti mutifunkčních, rezidenčních a obchodních center. Strategií společnosti je realizovat projekty, které odpovídají vkusu a požadavkům zákazníků a zároveň poskytují příjemné prostředí zahrnující širokou nabídku kvalitních služeb. Discovery group je schopna kreativně a účelně investovat do nemovitostí a včas vstupovat do regionů, které nabízejí nadstandardní zhodnocení investic. Integrita je základem podnikání Discovery group a zaručuje důvěryhodnost naší spolupráce se soukromými i státními vlastníky půdy, finančními a investičními partnery, představiteli státní správy a místních zastupitelstev.

Více informací získáte na internetových stránkách www.discovery-group.cz.