MAPA CENTRA

Interaktivní mapa není podporována
Velká mapa

ONLINE MAGAZÍN

 

TIMEOUT

Kategorie: Oděvy

dámská a pánská móda pro volný čas

TIMEOUT pevně věří, že značka oblečení by neměla být nošena jako symbol společenského postavení. Místo toho ctí, že opravdová značka by měla být synonymem pro pohodlný a výjimečný oděv, tedy pozitivní značkou plně oddanou inovaci, zkoumání nových stylů a vynikat neustálou snahou najít nový design, střih a vzor.

Jinými slovy, designéři vytvořili značku TIMEOUT, aby uspokojili všechny ty, kteří jsou obklopeni přáteli, ponořeni v lásce a štěstí, netolerantní k diskriminaci, zkrátka připraveni žít svůj život naplno a nikdy neztrácejí okamžiky svého života hýčkáním vlastního ega.

Po zjištění, že původní myšlenky opravdu stojí za značkou TIMEOUT a že si první kolekce získávají uznání mezi módními nadšenci s podobnou životní filosofií, vedení společnosti odvážně překročilo oceán a představilo značku TIMEOUT mnoha evropským zemím v roce 1995.

Stále věrní zakládajícím myšlenkám, TIMEOUT se stal rostoucí globální rodinou designérů a přátelského personálu pocházejícího ze všech koutů země, spojených jejich společnou a otevřenou oddaností k filosofii FEEL ALIVE.

Otevírací doba: 

9 - 21


Telefon: 778 716 264
Web: www.timeoutjeans.com

Great United Trading, s.r.o.
Na Slupi 15
128 00 , Praha 2

IČ: 49355911

Galerie

Akce

TIMEOUT: Nová kolekce - jaro/ léto 2020

1. 2. 2020 - 31. 3. 2020

Značka Timeout si pro letní inspiraci sáhla na pobřeží francouzské Riviéry. Čistý námořnický styl se v kolekci jaro/léto 2020 mísí s romantikou přímořských měst Nice nebo Saint Tropez.

Pro více info stačí jeden klik!


TIMEOUT: Time to new Jeans

17. 2. 2020 - 27. 2. 2020

Ať je zima nebo jaro, vždycky je ten správný čas na džíny. A Timeout džíny vydrží.