MAPA CENTRA

Interaktivní mapa není podporována
Velká mapa

ONLINE MAGAZÍN

 

Datart

Kategorie: Elektro

široký sortiment spotřební elektroniky

Dobrý den!Jsme rádi, že Vás zajímá svět kvalitní spotřební elektroniky za příznivé ceny. V našem obchodě objevíte rozsáhlý sortiment domácích spotřebičů, audio a video techniky, PC i telekomunikační techniky včetně nepřeberného množství příslušenství. Výhodným nákupem však naše péče zdaleka nekončí: Využít můžete bezkonkurenční nabídku služeb, například: Pojištění výrobků s prodlužením záruky na 3 roky Vás ochrání od výdajů na opravu či pořízení nového výrobku. I ve třetím roce se vztahuje nejen na poškození a odcizení, ale i na funkční vady. Prodloužená záruka až na dobu 5 let Vás zbaví starostí s nefunkčním televizorem, DVD, fotoaparátem, kuchyňskými spotřebiči a dalšími vybraným zbožím.  V případě poruchy Vám výrobek opravíme za podobných podmínek jako v zákonné záruční době. V případě TV vám zapůjčíme náhradní. Datart doprava na jakoukoliv adresu v ČR. K tomu nabízíme i další úkony: doneseme výrobek až na místo určení, provedeme základní instalaci, odvezeme obalový materiál a budete-li si přát, i starý spotřebič k ekologické likvidaci. Záruka bleskové výměny Vám dává jistotu, že v případě reklamace výrobku během 24 měsíců od zakoupení Vám jej okamžitě vyměníme za nový. Služba se týká řady výrobků pro domácnost, pro péči o tělo i z oblasti audio/video. Přijďte se přesvědčit, že Datart je skutečným elektrospecialistou, který si Vás bude vážit a nabídne Vám atraktivní služby i skvělé ceny, které jsou v prodejně stejné jako na e-shopu. Těšíme se na shledanou!

Případné dotazy: infolinka@datart.cz

Otevírací doba: 

9 - 21


Telefon: 724 775 827
Web: www.datart.cz

DATART INTERNATIONAL
Pernerova 149/35
186 00 , Praha 8

IČ: 60192615

Galerie

 

Akce

Datart: Spolu pomůžeme víc!

1. 4. 2020 - 30. 4. 2020

Současná situace ohledně virové nákazy je náročná, a proto si musíme pomáhat. Těší nás, s jakou chutí se lidé zapojili do výroby roušek. V souvislosti s tím se nám ozvala spousta zařízení, která nestíhají roušky udržovat v dokonalé čistotě. Požádala nás o pračky a sušičky prádla, jež by jim celý proces usnadnily. A my jdeme do toho!

Rozhodli jsme se proto z každého nákupu na našem e-shopu přispět 20 Kč na nákup setu pračky a sušičky, který pak věnujeme vybraným zařízením. Máme v plánu obdarovat 100 zařízení. Chceme také přispět? Je to snadné - vyberte si cokoliv na našem e-shopu!